Aktualności styczeń!!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami na styczeń!!!

Nowe zdjęcia!!

Kolejne nowe zdjęcia z grudnia już w galerii!!!

Pasowanie!!

Dyrektor, Nauczyciele oraz Dzieci
mają zaszczyt zaprosić Kochanych Rodziców na uroczystość
Pasowania na przedszkolaka i starszaka, która odbędzie się w dniu 29.10.2014 (środa) o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej naszego przedszkola.
Serdecznie zapraszamy!!

Wyprawki!!

Wyprawki dla 2-3 latków

Wyprawki dla 4-5 latków

Wyprawki dla 6 latków

"Baśniowa Kraina" - wesoło i bezpiecznie

Przedszkole "Baśniowa Kraina" czynne jest przez cały rok kalendarzowy [także w okresie wakacyjnym] od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-18.00. Organizacja przedszkola zapewnia w przyszłości możliwość opieki sobotnio-niedzielnej, oraz pełnienie dyżuru nocnego w specjalnie przygotowanych pokojach noclegowych.

Przedszkole tworzy grupy ogólnodostępne i integracyjne dla dzieci niepełnosprawnych. Dzieci niepełnosprawne posiadające komplet dokumentów świadczących o niepełnosprawności przyjmowane są w pierwszej kolejności i rodzice nie płacą za czesne

Przyjmuje dzieci z Tomaszowa oraz innych gmin.

Budynek przedszkola tworzą pięknie zaaranżowane, przestronne sale dydaktyczne, świetlica, sala gimnastyczna, oraz stołówka. Kolorystyka wnętrz, duża ilość światła i obszerne sale dają dzieciom poczucie ciepła i przestrzeni. Każda grupa posiada swoją salę wyposażoną w wiele kolorowych zabawek i pomocy dydaktycznych.

Przedszkole otoczone jest dużym różnorodnie zagospodarowanym ogrodem na którym mieści się plac zabaw dla dzieci, składający się z wielu bezpiecznych i atestowanych zabawek: domek z tunelem, wieże z daszkiem, huśtawki dwuosobowe, zjeżdżalnie, mostki wiszące, drabinki poziome, pomosty z trapem, pociąg z wagonikiem.

Dzieci mają zagwarantowane cztery domowe, nielimitowane posiłki dziennie.

Przedszkole "Baśniowa Kraina" zapewnia państwa dzieciom bardzo dobrą opiekę pedagogiczną, logopedyczną, pielęgniarską, psychologiczną, pedagoga specjalnego dla dzieci niepełnosprawnych oraz zaspokaja indywidualne potrzeby wszystkich dzieci tak, aby czuły się bezpiecznie i radośnie.
W przedszkolu realizowane są programy dydaktyczne zatwierdzone przez MEN, oraz programy autorskie.

Copyright by http://ico.edu.pl/tom Wszystkie prawa zastrzeżone. Opracowanie: gukraw10.