Wyprawki!!

Wyprawki dla 2-3 latków

Wyprawki dla 4-5 latków

Wyprawki dla 6 latków

Strona szkoły!!

Zapraszamy na stronę Prywatnej Szkoły Podstawowej ICO!!!

Prywatna Szkoła Podstawowa ICO

Dyrekcja Niepublicznego Przedszkola "Baśniowa Kraina" informuje, że od
2 maja 2014 r. rozpoczynamy nabór uczniów do klasy pierwszej Prywatnej Szkoły Podstawowej ICO powstającej w budynku naszego Przedszkola.
Wszystkich zainteresowanych chcących poznać szczegóły o: szkole, zasadach pracy, kosztach itp. prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 84 664 2025 lub osobisty w sekretariacie szkoły i przedszkola.

Nabór do przedszkola na rok szkolny 2014/2015

W dniach od 1 marca do 31 maja 2014 w sekretariacie przedszkola będą wydawane i przyjmowane karty zgłoszeniowe oraz umowy na rok szkolny 2014/2015 dla wszystkich chętnych dzieci.

W/w dokumenty można również pobrać ze strony internetowej i dostarczyć do sekretariatu przedszkola.

O przyjęciu do przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń!!

Przedszkole przyjmuje dzieci niepełnosprawne również autystyczne z orzeczeniami o niepełnosprawności oraz orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego.

Dnia 11 czerwca 2014 zostaną wywieszone listy dzieci przyjętych do przedszkola.

W dniach 28 - 29 sierpnia 2014 r. organizowane są dni otwarte dla dzieci nowoprzyjętych. Szczegółowe informacje i zapisy w sekretariacie przedszkola
tel. 84 664 20 25

Dokumenty do pobrania na rok szkolny 2014/2015

Komplet dokumentów stanowi karta zgłoszeniowa, wybrana umowa oraz załączniki!

"Baśniowa Kraina" - wesoło i bezpiecznie

Przedszkole "Baśniowa Kraina" czynne jest przez cały rok kalendarzowy [także w okresie wakacyjnym] od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-18.00. Organizacja przedszkola zapewnia w przyszłości możliwość opieki sobotnio-niedzielnej, oraz pełnienie dyżuru nocnego w specjalnie przygotowanych pokojach noclegowych.

Przedszkole tworzy grupy ogólnodostępne i integracyjne dla dzieci niepełnosprawnych. Dzieci niepełnosprawne posiadające komplet dokumentów świadczących o niepełnosprawności przyjmowane są w pierwszej kolejności i rodzice nie płacą za czesne

Przyjmuje dzieci z Tomaszowa oraz innych gmin.

Budynek przedszkola tworzą pięknie zaaranżowane, przestronne sale dydaktyczne, świetlica, sala gimnastyczna, oraz stołówka. Kolorystyka wnętrz, duża ilość światła i obszerne sale dają dzieciom poczucie ciepła i przestrzeni. Każda grupa posiada swoją salę wyposażoną w wiele kolorowych zabawek i pomocy dydaktycznych.

Przedszkole otoczone jest dużym różnorodnie zagospodarowanym ogrodem na którym mieści się plac zabaw dla dzieci, składający się z wielu bezpiecznych i atestowanych zabawek: domek z tunelem, wieże z daszkiem, huśtawki dwuosobowe, zjeżdżalnie, mostki wiszące, drabinki poziome, pomosty z trapem, pociąg z wagonikiem.

Dzieci mają zagwarantowane cztery domowe, nielimitowane posiłki dziennie.

Przedszkole "Baśniowa Kraina" zapewnia państwa dzieciom bardzo dobrą opiekę pedagogiczną, logopedyczną, pielęgniarską, psychologiczną, pedagoga specjalnego dla dzieci niepełnosprawnych oraz zaspokaja indywidualne potrzeby wszystkich dzieci tak, aby czuły się bezpiecznie i radośnie.
W przedszkolu realizowane są programy dydaktyczne zatwierdzone przez MEN, oraz programy autorskie.

Copyright by http://ico.edu.pl/tom Wszystkie prawa zastrzeżone. Opracowanie: gukraw10.