Nowe zdjęcia!!

Nowe zdjęcia z marca już w galerii!!!

Aktualności marzec!!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami na marzec!!!

Informacja dla rodziców!!

Szanowni Państwo,

W najbliższym czasie w Niepublicznym Przedszkolu „Baśniowa Kraina” pojawi się zespół wizytatorów ds. ewaluacji, którzy przez kilka dni (27.03.- 08.04.2015 r.) będą się przyglądać naszej placówce. Efektem ich pracy będzie raport, opisujący różne aspekty funkcjonowania naszego przedszkola. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wyrażenia swoich opinii na potrzeby tego raportu. Szczegółowe informacje dotyczące tematu oraz terminu spotkań z zespołem ewaluacyjnym u wychowawców grup.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Wyprawki!!

Wyprawki dla 2-3 latków

Wyprawki dla 4-5 latków

Wyprawki dla 6 latków

"Baśniowa Kraina" - wesoło i bezpiecznie

Przedszkole "Baśniowa Kraina" czynne jest przez cały rok kalendarzowy [także w okresie wakacyjnym] od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-18.00. Organizacja przedszkola zapewnia w przyszłości możliwość opieki sobotnio-niedzielnej, oraz pełnienie dyżuru nocnego w specjalnie przygotowanych pokojach noclegowych.

Przedszkole tworzy grupy ogólnodostępne i integracyjne dla dzieci niepełnosprawnych. Dzieci niepełnosprawne posiadające komplet dokumentów świadczących o niepełnosprawności przyjmowane są w pierwszej kolejności i rodzice nie płacą za czesne

Przyjmuje dzieci z Tomaszowa oraz innych gmin.

Budynek przedszkola tworzą pięknie zaaranżowane, przestronne sale dydaktyczne, świetlica, sala gimnastyczna, oraz stołówka. Kolorystyka wnętrz, duża ilość światła i obszerne sale dają dzieciom poczucie ciepła i przestrzeni. Każda grupa posiada swoją salę wyposażoną w wiele kolorowych zabawek i pomocy dydaktycznych.

Przedszkole otoczone jest dużym różnorodnie zagospodarowanym ogrodem na którym mieści się plac zabaw dla dzieci, składający się z wielu bezpiecznych i atestowanych zabawek: domek z tunelem, wieże z daszkiem, huśtawki dwuosobowe, zjeżdżalnie, mostki wiszące, drabinki poziome, pomosty z trapem, pociąg z wagonikiem.

Dzieci mają zagwarantowane cztery domowe, nielimitowane posiłki dziennie.

Przedszkole "Baśniowa Kraina" zapewnia państwa dzieciom bardzo dobrą opiekę pedagogiczną, logopedyczną, pielęgniarską, psychologiczną, pedagoga specjalnego dla dzieci niepełnosprawnych oraz zaspokaja indywidualne potrzeby wszystkich dzieci tak, aby czuły się bezpiecznie i radośnie.
W przedszkolu realizowane są programy dydaktyczne zatwierdzone przez MEN, oraz programy autorskie.

Copyright by http://ico.edu.pl/tom Wszystkie prawa zastrzeżone. Opracowanie: gukraw10.